Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

 İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz iklimlendirme ve soğutma sistemleri konusunda ülkemizin en büyük sektörü olan enerji sektöründe eş zamanlı olarak kendini geliştirmiştir. Uzman ekip ve kadrosuyla mühendisliğin getirdiği gereksinimler doğrultusunda projelendirme, devreye alma ve teslim konularında uzmanlaşmıştır. Bunun yanında değerli müşterilerine enerji verimliliği konusunda da hizmet vermektedir.

Profesyonel yaklaşım ile oluşturduğumuz genç ve dinamik kadromuz ile, müşterilerimize verdiğimiz değer ve hedeflerimiz doğrultusunda sektörde öncü firma  olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hizmetlerimiz firmamızın kalite politikası sorumluluğu altında kanunlara ve şartnamelere uygun, verimli, ekonomik, fonksiyonel ve çevreye duyarlı projelerle teslim edilmesi ana ilkemizdir.

Tamamlanan ve devam eden projelerimiz teknik bilgi ve hizmet kalitesi açısından DAY Mühendisliği rakiplerinden daha ileriye taşımaktadır.

Misyonumuz

İnsanları her zaman ve her alanda en iyi konforu sağlamak için enerji sektöründe imkansız gibi görünen projelere imza atmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak DAY mühendisliğin olmadığı bir enerji sektörünün var olmayacağını hissettirmek.

Whatsapp
Mehmet Demir
Mehmet Demir
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?