Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada DAY Mühendislik ve ürünlerimiz hakkındaki sorulara cevap bulabilirsiniz. Dilediğiniz soruyu bize iletin cevaplandıralım.

Neden DAY Mühendislik?

İşimizi tutkuyla yaptığımız için sektörümüzde lider çalışmalara imza atıyoruz. Tecrübemizle gelen başarıya, yaşam boyu öğrenme ve gelişmeye inanarak, kendimizi ve işimizi sürekli geliştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki yenilikleri ve insan kaynakları dünyasındaki gelişmeleri sürekli takip ediyor, iş yaklaşımımızı bunlara uygun şekilde tazeliyoruz. Ekibimizin girişimci ruhu sayesinde değişimi doğru yönetiyoruz. Kurumsal ihtiyaçların da bireysel beklentilerin de insan faktörüyle yakından ilgili olduğunu çok iyi biliyoruz.

Neden sizden ürün almalıyım?

Çünkü biz daha kaliteliyiz. Gücümüz kalitedeki istikrarımızdır. Çünkü her kararımızda “müşterilerimizi merkeze” koyarız ve önce müşterimiz kazanırsa sonra bizim kazanacağımızı biliriz. Her türlü ticari aksiyona kısa vadeli değil uzun vadeli baktığımız için tercih sebebiyiz. Finansman gücümüz var, her zaman her koşulda uygulamalarımızdaki özgünlüklerle müşterilerimizin yanındayız. Kurumsal olarak her geçen gün daha iyiye gidiyoruz.

Ürünlerinizi nasıl temin edebilirim?

Online market sistemimizden kolaylıkla 7/24 saat ürünlerimizi alabilirsiniz?

Kargo süresi nedir?

Ürünlerin durumuna göre 2-3 iş gününü bulabilir.

Sadece online ürünler mi var?

Hayır, yapacağımız toplantılar ile proje teklifleri sayesinde isteğinize uygun çalışmalar da talep edebilirsiniz?

Ürün bozuk/hasarlı vs. gelirse ne yapmalıyım?

Kargo teslimi sırasında gelen ürünü kontrol ettikten sonra herhangi bir kusur görmeniz durumunda tutanak tutturup tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir.

Whatsapp
Mehmet Demir
Mehmet Demir
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?